Křišťál se stříbrnou esencí + sféra + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový křišťál, jenž je propojený se Stříbrným paprskem a Stříbrnou sférou v propojení s archandělskou energií, energií Světlonošů. Tento krystal je strážcem záznamů, jsme připraveni již záznamy otevírat a číst, pracovat s nimi a realizovat je v této Době. Skrze stříbrný paprsky jsou zde ukotveny i zápisy galaktických předků.

Krystal nese v sobě velmi krásnou, energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Ukazuje naší vnitřní krásu, sebelásku, ryzost našeho srdce a pochopení. Stříbrný paprsek je rovněž propojen s Tvořením mnoha úrovní, Průvodcovství a Rádcovství na cestě druhým bytostem mnohasfér. 

Krystal je propojený s léčitelstvím a pomoci druhým lidem, je pro člověka, který se na Zemi neměl spoustu inkarnací, ale byl tady v důležitých obdobích, pro určité udržování Vědomí, energií a také předání. Pro narovnání kolektivní energie v daných dobách.

Fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj jako Duše, jenž je součástí Zdroje, Zdroje, ze kterého vzešla a do kterého se opět navrátí. Jenž prošla cestu zdrojem už více než 20x 

Krystal paprsku má 0,75 Kg

Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, pokud ucítím, že krystal má jít někde jinde...


3 000,00 Kč
Please select variants first