Křišťál sněžný

Vyprodáno

Nádherný sněžný křišťál přichází pro osobu, která ve svém životě potřebuje přijmout a projevit v sobě Jemnost, Citlivost a Něžnost.

Tento křišťál je pro osobu, která toho má mnoho, ať už s rodinou a nebo s firmou/projekty. Osoba, která vnímá, že ostatní vede nebo se stará o mnoho věcí a zároveň je pro ni těžké nechat věci na druhých, neboť má zažité, že věci bez ní by nešly tak dobře.

Avšak nastal nyní čas polevit. Důvěřovat a sem tam se nechat vést ostatními, také předat určité věci těm, kteří jsou vedle nás a kteří to zvládnout, sice jinak než právě Ty, ale také správně a svou vlastní cestou... Nesnaž se vše řídit podle sebe, uvolni se a nechej projevit i ostatní a DŮVĚŘUJ JIM. 

Tento krystal předává velmi uklidňující energii a předává HARMONII CELKU. Tzn. že každý do rodiny/firmy přináší svoji individuální část, svou esenci a dary, každý má své Jádro, které je jiné, avšak dohromady tvoří jeden Celek. Právě jako tento krystal, který má uvnitř sebe Zdrojové koule a přitom je Jedním krystalem, který je tak krásný a zářivý, mnohem víc, než kdyby byly jeho části odděleny.

Krystal předává energie Čistoty a Projevení Citů. Toho, abychom v sobě čistotu našli a cítili se očištěni a nezatíženi tím vším, co jsme jako duše zažily. Abychom projevili čistotu svých záměrů k druhým i k sobě ve svém životě a přijali i svou Citlivou stránku a nebáli se za každých situací projevit i slovně své city. 

Krystal je vhodný do místnosti, kde trávíte nejvíc času. Tento krystal má nahoře otvor a dá se krásně zavěsit do prostoru na lanko nebo provázek.

770,00 Kč
Please select variants first