Křišťál Společného Poslání

Vyprodáno

Nádherný unikání krystal, do kterého ze zadní strany hlavní části proniká několik menších světelných krystalů.

Každý malý krystal nese určité Poznání a Esenci, zároveň jsou však součástí hlavního krystalu. Jako mnoho bytostí, které mají stejný cíl a pracují na stejném Poslání. 

Tyto duše jsou určitým způsobem propojené, a tak vše, co pro společné Poslání objeví, vyzkouší, zjistí, aktivují je ihned předáno druhým, právě skrz propojní. Tak nemusí procházet skupina situace, které už prošel někdy jiný. 

Mnoho z nich je právě na Zemi a může žít na různých místech, mluvit jinými jazyky, avšak je něco propojuje, něco co zde mají vykonat. 


1 800,00 Kč
Please select variants first

Tato zkušenost a propojenost Skupiny Poslání se pak může podporovat v různých osobních projektech, které máme a do kterých postuplně přibíráme na pomoc nové členy. I když tvoříme Jádro, vstupují do něj noví lidé, nové dary, další schopnosti. Ať je prvotní myšlnka a Jádro zachováno, ať ale vzniká prostor také pro nové vylepšení a nápady, jenž přináší ostatní. 

Křišťál je pak krystalem osobním, takže kromě této schopnosti, co nese s ním můžeme pracovat jak jsme zvyklí, stahovat a přijímat nové kódy, energie, přesouvat, aktivovat


OBECNĚ O KŘIŠŤÁLECH

Křišťály jsou nositely vysokých vibrací a zdrojových esencí a mají plnospektrální, všeobsahující účinky.

Můžeme s nimi léčit, aktivovat energetická centra, vpisovat a přenášet energie, stahovat nové informace, kódy, které k nám nyní na Zemi proudí, dokáží vysílat obrovské množství energie, vysílat naše záměry a předávat okolí informace o tom, kde teď jsme a co potřebujeme pro náš duchovní Posun.

Veškeré křišťály, které na našich stránkách naleznete, jsou křišťály aktivní, které v sobě nejsou aktivní energie a jsou připraveni na osobní práci, či práce ve skupině/rodině. Všechno to jsou vědomé krystaly, křišťáloví mistři, které přišli právě k vám v tento určený čas, aby bylo léčeno, předáno a zvědoměno vše, co má.

Tyto krystaly dokáží vyslat svůj paprsek i na dálku, tak i skrze obrazovku můžete pocítit energii určitého krystalu, a tak snadno můžete i na dálku zavnímat, že k vám určitý krystal náleží, že je vaší součástí a nastal čas vašeho znovu-shledání.

Mnoho křišťálů obsahuje léčivé energie, plně se s vámi propojí a budou vám pomáhat na vaší cestě, jak v různých očistách, odstranění starých programů, energií, tak také při vaší aktivaci a ukotvování nových energií. Jako krystalové bytosti zhmotněné zde na Zemi nám pomáhají v nalazení se na Vyšší Záměr, toho, že vše má svůj význam, pomáhají nám předat a uchopit informace o tom, kdo jsme, proč jsme tady a jaké je naše poslání, co jsou naše Dary. Také nám pomáhají v propojení a komunikaci s vyššími Já, světelnými bytostmi a obecně jemnohmotnějším světem.

S těmito krystaly lze cokoliv, co vaše tělo a srdce dokáže pocítit, neboť tato práce s krystaly je něco, na co si společně s nimi rozpomenete.

Ať každý krystal se dostane do rukou toho, kdo je pověřený.