Křišťál - strážce záznamů

Vyprodáno

Tento surový světelný křišťál je krystalem osobním, tzn. čeká na svého majitele - člověka, který ho ucítí svým srdcem a je připravený na spolupráci s ním. 

Krystal je propojený s čistotou a jasností. Aby přinesl světlo a jasnost do všech situací, kde váháme a nebo si nejsme 100% jistí. 

Můžeme mít mnoho důkazů, ale často na ně zapomínat a nebo neustále prověřovat a pochybovat.

Krystal je strážcem záznamů.

790,00 Kč
Please select variants first

Strážci záznamů jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prosterch mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.

Tyto krystaly vyzařují a předávají zdrojovou pravdu a určité Vědění - záznamy, které do krystalů byly vložené a na které právě nyní nadešel čas. Strážci záznamů slouží pro nejvyšší dobro, tzn. fungují jen s lidmi a bytostmi čistých záměrů a čistého srdce, takže se jejich vědění nedá zneužít.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, často jsou propojeni s osobními Průvodci, kteří člověka učí tyto záznamy číst a s krystlem správně spolupracovat.

Tento krystal si majitele vybírá, stává se, že záznamy na první pohled pro ostatní lidi nejsou vůbec vidět. Avšak pokud se dostanou tam, kde mají, své záznamy ukáží a vyšlou paprsek svého světla do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný nebo připravený.