Křišťál stříbrné sféry + partnerství

Vyprodáno

Nádherný křišťál, jenž je nositelem Stříbrného paprsku a propojení se Stříbrnou sférou v 6. dimenzi. Sám krystal je pro toho, kdo na sobě duchovně pracuje, poznává sám sebe, ví, že všechny okamžiky v životě se mu stali z nějakého důvodu, že věci nemůže hledat u ostatních, ale vždy se obrátit k sobě. 

Zažít plně sám sebe, pochopit sebe a svůj vývoj, tohle je cesta, na kterou jsi se vydal, spoustu věcí si prošel a uviděl, odemkl mnoho bran. A nyní víš, že jsi připraven setkat se plně a svobodně, vědomě s opačným pohlavím, aby došlo k hlubšímu zření sebe sama na dalších úrovních, k propojení a vzájemé spolupráci polaritních sil, pochopení, léčení. 

Tak i tento krystal jenž byl tím JÁ JSEM, se začal nyní oddělovat, ač má Jednu špičku, tak začíná být jemně zřetelná špička druhá a níže už vnímáme celý nový - druhý krystal, který vzniká. Tudíž se z jednoho stávají 2 krystaly se společnou špičkou a v tomto lomu je zřetelné světelné srdce. 

Mnoho věcí jsme pochopili, avšak je zde další vrstva, kdy mnoho úkolů a poznání dokážeme uchopit skrze druhé pohlaví, se kterým přichází učení, léčení. 

Krystal má dlouhý příběh, který chce vyprávět svému majiteli, je zde pravěká mourost, vývoj, poznání, pochopení a síla vytvrání a čistého odhodlání. 

Tento krystal je kamenem osobním, se kterým můžete stahovat, přijímat, přenášet informace, kódy, můžeme jím léčit... krystal se s vámi plně propojí a můžete s ním vykonat vše, co cítí vaše srdce. 


2 000,00 Kč
Please select variants first