Křišťál surový osobní kámen

Vyprodáno

Surový křišťál, který v sobě nese mnoho informací, kódů a energií ke čtení a pro předání. Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat.

Tento křišťál je univerzální pomocník, může být naším osobním krystalem, pro práci nebo jako křišťál, který může být darem pro druhé, kteří potřebují mít u sebe Vyšší energie a vibrace a bude nás provázet na naší duchovní cestě. 

Křišťál ale také může být jako vysílač a přijímat informace jako krystal domácnosti. 

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak, co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 

963,00 Kč
Please select variants first