Křišťál světelné sféry + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný světelný surový křišťál, který spojuje nádherné křišťály, které vytvářejí jedno jádro, ale rostou a vyzařují všemi směry. Jejich energie je především stahovat a přijímat pro nás Nové energie, kódy a záznamy, zároveň je propojit s tím, co již nesou v sobě, protože jsou to STRÁŽCI ZÁZNAMŮ, což jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost nejen vývoje Země a celého projektu, ale také moudrost Vesmíru, neboť vše je propojené. 

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie, Egypt...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru, mnohdy jsme to byli mi sami, jako Průvodci pro tento čas. 

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry...

Křišťál můžeme mít v ložnici nebo na místě, kde se nalazujeme na vyšší vibrace, místě které máme určité pro nějakou práci, abychom si tam vytvořili posilující kruh, ve kterém se nám snadněji na energie nalazuje, naciťuje. 

Krystal má 0,6 kg

1 550,00 Kč
Please select variants first