Křišťál světelného sloupu - 19 cm

Vyprodáno

Světelný křišťálový sloup s velmi nádhernou a silnou energií. 

Křišťál kolem sebe vytváří světelný sloup - portál s vysokovibrační energií a zvyšuje tak vibrace na místě, kde je položen. Je osobním krystalem, průvodcem na naší cestě Vzestupu. 

Jeho světlo prochází prostory i časy, aby nám pomohl najít shluky energií, body, které potřebujeme uvolnit, kde potřebujeme odpustit, něco přijmout, něco pochopit nebo někde naopak něco vykonat. Vše z úrovně srdce v propojení s naším Vědomím, odkývá to, na co jsme připraveni a na co nastává náš čas.

My říkáme tomu všemu, co nás čeká to pomyslené Ono. My držíme mnoho rozhodnutí i energií v našich rukách. Co potřebujeme pustit, pochopit, abychom cítili plnou radost a svobodu bytí? 

Křišťál slouží jako osobní komunikátor, pokud jej máme blízko v poli, můžeme s ním pracovat pro stahování potřebných odpovědí, nalazení se na vyšší energie, naší světelnou rodinu, plavidla a průvodce, kteří jsou s námi v propojení.  Porozumnět jemnohmotným světům v jakýchkoliv úrovních, porozumět zároveň této hloubce a Zemské rovině, fyzickému životu.

Tento osobní křišťál je určený na veškerou práci, která je propojena s námi, s naší cestou a každodením řešením života jako takového, který nás vede za nás samými, do naší podstaty a vyzáření naší osobní Hvězdy zde na Zemi.


3 300,00 Kč
Please select variants first