Křišťál tantrické dvojče + portál

Vyprodáno

Nádherný partnerský surový křišťál tantrického dvojče, který je Jedním jádrem. Přichází jako podpora pro vztah, abychom si uvědomili své osobní dary, i když používáme jiný jazyk, abychom si na více rovinách rozuměli, v tom všem nám pomůže společně nalazení skrze portál Srdce, který je v krystalu ukotven. 

Je to napojení se na Srdce Země, Srdce Vesmíru, být ve svém Středu - plně vnímat naše pulzující srdce jako portál, který dává informace celému našemu tělu, je klíčem je Průvodcem na naší cestě. V tomto pulzujícím osobním portálu Srdce se pak propojuji s dalšími bytostmi, lidmi.

Krystal nám neustále vysílá, abychom se obraceli do našeho Srdce. Možná náš mozek má hodně otázek a jasných ego odpovědí, ale je potřeba se na situace podívat opravdu očima Lásky, v míru a pochopení, ne tak jak si myslíme, že je dobře, nebo jak bychom chtěli. 

V tomto nalazení pak nacházet správná slova, komunikovat, sdílet. Podívat se na náš vztah, na věci, které máme osobní a co naopak máme tvořit společně pro svou rodinu, nebo také společně jako předání, tvoření pro ostatní lidi, pro Zemi.

Klíčem krystalu je Komunikace. Aby věci byly pochopeny tak, jak je myslí druhý a nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním. Komunikace, aby bylo vyřčeno vše, co cítíme vnitřně, že nás zasáhlo a poznamenalo v minulých vztazích, a tím vyléčena veškerá zrada a bolest, kterou na buněčných úrovních můžeme vnímat.

AČ se jedná o tantrické dvojče, zastupuje kolektivní energii veškerých vztahů, nejen těch partnerských, každý kdo nám vstoupil do života a máme k němu nějaký vztah...

Krystal má 1 kg

3 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ