Křišťálový katedrála + krystal Lemurský Transmitter

Vyprodáno

Surový křišťál, který je propojený s energií krystalových chrámů - katedrál a zároveň je hlavní krystal lemurským krystalem Transmitterem, neboli vysílačem. Tento vysílač v sobě nese mnoho duh a je plný informací, vše ze svého okolí pobírá do sebe a rozesílá dál. 

Můžeme se s ním zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci.

S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit. Krystal nám bude průvodcem a pomocníkem ve spojení, kdy krystal přechází do chrámové energie jsou zde již energie propojené, sdílené, a tak snáze dochází především k předávání moudrosti, hlubokým předáním, osobním zasvěcením, rozpomínám si společně s bytostmi, jenž jsou nám tak blízké. Kdy tvoříme naším vědomím jednu síť, ať můžeme být vzdáleni tisíce stop. 

Krystalové chrámy k nám nepřicházejí náhodou, jsou to mistři, kteří po nás chtějí, abychom pak Vědění, které k nám přijde, sdíleli s ostatními jakoukoliv formou, ale nic si nenechávali pro sebe. Tuto samotnou cestu vlastního Vzestupu si již prošlo mnoho z nás. Nyní jdeme společně. 

Daný vysílač ještě zasiluje energie vyslaných záměrů, vizí, ale také stahování a přijímání energií, na které jsme již připraveni. 

S křišťály můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s vámi propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Křišťál na sobě a svém těle zároveň nese energetické symboly a kódy, se kterými můžeme pracovat, pokud jimi budeme prstem projíždět skrze plochu. 

0,95 kg 

2 990,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ