Křišťál + Venušiny vlasy

Vyprodáno

Nádherný křišťál, který je plně prostoupen rutilem, neboli amorovými šípy, též Venušinými vlasy a vnitřní prostupují křišťál.

Je to Archandělská energie, jako jemná vlákna křídel andělů, které se v krystalu mihotají a odráží tím bílé světlo. Tato kombinace násobí energii bezpodmínečné Lásky, otevření a důvěry v Život a všechny jeho projevy. 

Křišťál nás vybízí vidět všechny situace v bezdpodmínečné Lásce, nechat se touto silnou vysokovibrační energií také zcela naplnit, každou buňku i prázdný prostor našeho bytí a uvidět tak věci ve zcela Novém světle. Nechat prostoupit světlo do všech částí, těch, z kterých máme obavu, máme pochybnosti, strach, které nás berou do pocitu odloučení, oddělení od prvotního Zdroje....a zároveň Znovu pocítění Zdrojové podstatvy ve všech věcech, v nás samých.

Křišťál je jako tukuté Světlo vhodný na jakoukoliv práci, kterou procítí vaše srdce.

Archandělská a andělská energie ukotvená v krystalu nám předává lehkost a Víru. Víru v to, že je pro nás nachytáno vše, po čem toužíme a je v souladu s naší duší, že se vše podstatné skutečně UDĚJE, nic nám neuniká... 

Přední plocha krystalu pak má zajímavé bílé zbarvení a odstín krystalu, ač se jedná o křišťál ve určitém světle jakoby přechálo do záhnědy... 


1 700,00 Kč
Please select variants first