Křišťál vodních víl - strážce záznamů

Vyprodáno

Světelný osobní křišťál je zde pro bytost, která vnímá a je propojena s vílami a obecně miluje květiny, křídla nebo motýly. 

Tento krystal je propojený s vodními vílami, které se starají o říčky, studánky, potůčky a vodou v přírodě, aby byla zachována energie a informace, které tyto živé studnice poznání nesou a jsou důležitým místem pro ostatní jemnohmotné bytosti žijící v jejich okolí. Spoustu bytostí se z nečistých míst přesunuje na nové území, některé odcházejí pryč. 

Tento křišťál pomáhá v komunikaci s touto jemnohmotnou sférou, která by ráda předala informace o tom, jak by jim lidé nebo sama bytost mohla pomoci.

Krystal je strážcem záznamů.


1 000,00 Kč
Please select variants first

Strážci záznamů jsou velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost Vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných prosterch mimo Zemi nebo v jiných dimenzích Vesmíru.

Tyto krystaly vyzařují a předávají zdrojovou pravdu a určité Vědění - záznamy, které do krystalů byly vložené a na které právě nyní nadešel čas. Strážci záznamů slouží pro nejvyšší dobro, tzn. fungují jen s lidmi a bytostmi čistých záměrů a čistého srdce, takže se jejich vědění nedá zneužít.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání, často jsou propojeni s osobními Průvodci, kteří člověka učí tyto záznamy číst a s krystlem správně spolupracovat.

Tento krystal si majitele vybírá, stává se, že záznamy na první pohled pro ostatní lidi nejsou vůbec vidět. Avšak pokud se dostanou tam, kde mají, své záznamy ukáží a vyšlou paprsek svého světla do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný nebo připravený.