Křišťál Vývoje a Vzestupu

Vyprodáno

Krásný světelný křišťál Vývoje a Vzestupu.  

Krystal na svém těle nese spoustu kódů. symbolů, označení, které připomínají hieroglyfické nápisy. Tento krystal záznamenává především vývoj a energie Vzestupu, jenž mnoho forem v naší Galaxii podstopilo a neustále jdeme dál. 

Křišťál předává informace a také pracuje především s vizemi (i ve spánku) kde s tímto krystalem budete v propojení s vývojovou moudrostí a můžete se setkat se starověkými civilizacemi, které nesou moudrosti předání pro tento Vzestupný čas. Jsou to i naše části, naše Vyšší Já, která k nám mohou promlouvat z jiných úrovní, my sami si můžeme být Průvodci jak z minulosti, tak budoucnosti. 

Je zde přijetí úkolů a také schopností, léčitelských energií, které máme v tento čas probudit (rozpomenout si) a začít je používat. Nejsou zde jen léčitelské schopnosti, ale energie, které jsou propojeny s vaší esencí, vašimi dary. 

Vše směřuje svým vývojem, jdeme společně, avšak každý jdeme i sám za sebe. Naše konání a naše zkušenosti jsou nenahraditelným darem pro naši duši. Jak se rozhodneš používat svoje schopnosti a potenciály v tento čas, je jen na tobě. Jestli půjdeš skrytě cestou sám nebo zda se o učení podělíš s ostatními je jen na tobě, důležité je, aby jsi již začal...


2 300,00 Kč
Please select variants first