Křišťál Vzájemnosti + Předání

Vyprodáno

Surový křišťál, který je krystalem moudrým, který toho hodně zažil a hodně poznal. Tak i člověk, ke kterému jde si mnohé pamatuje, vzpomíná na svou velikost a pomalu dokrývá svůj příběh, avšak cítí, že je světelná duše, která je zde na Zemi pro určité předání druhým a k udržení určité pozitivní vibrace na Zemi. 

I kdyby se dělo cokoliv, víš, že vše má svůj význam, již nesoudíš druhé, nevyčítáš, ale dokážeš nahlédnout za oponu, chápeš...

Máš kolem sebe lidi, kterým máš co předávat, poskytovat návody, techniky a informace, které ji sami chodí. Možná se tato skupina kolem tebe teprve vytváří nebo to cítíš, že tě toto předání, ať je v jakékliv oblasti chystá. 

Jsi osobou, která spojuje ostatní, aby se potkali na své cestě. Jsi jako Prostor krystalu, na kterém je uchyceno plno dalších menších krystalů, které se učí, a tak nesou společnou energii, kterou mohou předávat dál. 

Neboj se být hlavním krystalem, nepochybuj o sobě, že ještě nevíš, že ještě není tvůj čas. Nech se vést, neboť ostatní čekají na tvé předání i tvou pomoc. 


1 500,00 Kč
Please select variants first