Křišťál zářící hvězdy

Vyprodáno

Hvězda, která putovala časem i prostorem. Hvězda, která si připadala oproti jiným hvězdám menší, pozorovala okolní svět a dívala se do dálek na krásu jiných hvězd, tolik si přála být jako ony. 

Pozorovala a přemýšlela, kochala se ostatními, jejich krásou, ale vnímala se oddělená, že není jako další hvězdy. Denně toužila být někým jiným, avšak věděla, kde je nyní její místo, které je skryté. Tak to plynulo dál, až v jeden okamžit se rozhodla, že musí existovat nějaký způsob. Že najde ten způsob jak zvýšit své světlo! 

Začala tedy pozorovat sebe a co působí na to, že její světlo se zvětšuje a co ho naopak zmenšuje. Ostatní si začali vnímat této její změny, ona však pozorovala sama sebe dál, zamilovala se do svého světla a veškerých projevů, které byly její součástí, nasbírala vědomosti a zkušenosti a jednoho dne se rozhodla ukázat celé nebeské obloze, ukázat své světlo, to kým je, její krásu ke všem na nebi a dál, v ten okamžit stala se Zářící Hvězdou. 


790,00 Kč
Please select variants first

Křišťály můžeme léčit, odstraňovat negativní energie, také aktivovat předměty, prostředí, i energetická centra těla. Můžeme je programovat, vpisovat do nich informace, přenášet je, uchovávat a vytvářet záznamy a energie. Významé jsou také při stahování nových informací, kódů a energií, které k nám nyní na Zemi proudí a které jsou důležité pro celoplanetární Vzestup.

Dokáží vysílat obrovské množství energie pro naše záměry, na propojování s Vyššími Já, NadDuší, duchovní rodinou a jemnohmotným světem.