Křišťál zářících sfér

Vyprodáno

Světelný osobní křišťál zářících sfér. 

Tento křišťál nese v sobě nádherné množství světla, je to třpytivý klenot, který zastupuje energii a poselství mnohých vesmírných i zemských bytostí, z této úrovně můžeme vnímat delfíni skákavé, jejich radost a energii a moudrost, kterou nesou. 

Motýli, kteří prošli svou osobní transformací, z housenek se stali krásní motýli, kteří překročili zemskou úroveň a vzlétli, létají s abosolutní lehkostí.

Volavka, která si váží své energie, zůtává v naprostém klidu a odpočinku pokud má, avšak pokud cítí v mžiku sekundy se dává do akce, ví, jak s energiemi pracovat a neplýtvat jimi... 

V křišťálu je zastoupené Nebe na Zemi, mnoho vrstev, které se vzájemně prolíná, mnoho světů, které jsou teď a tady, avšak na jiných úrovních. Někdo je vnímat nemusí, avšak může pohlédnout za závoj a tam spatřit onu nekonečnost, která je naší součástí a není oddělená. 

Osobní křišťál je průvodcem na naší cestě, je to učitel se kterými můžete jakkoliv pracovat. S křišťály můžeme přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy a také naopak vysílat, přenášet energie, aktivovat, zvyšovat své vibrace, léčit a čistit jeho světelným paprskem.

Pomáhá nám v astrální práci při zvyšování našich vibrací a jejich udržování pro snadnější vnitřní klid a propojení s jemnohmotnějšími světy, kteých jsme součástí.

Krystal se s námi propojení na všech úrovních, aby nám mohl pomáhat a stahovat pro nás kódy, informace, které potřebujeme na naší cestě k plnému osvobození a Vědomí.


2 800,00 Kč
Please select variants first