Křišťál Zarovnání

Vyprodáno

Nádherná křišťálová drůza s 3 většími světelnými krystaly.

Každý z krystalů nese jinou energii, avšak jeden je propojený s minulostí a vším co jsme na Zemi ve všech životech zažili. Další krystal je ten, jenž značí naší Přítomnost, naše nynější nastevení, víru, otevřenost, vibrace a všechno co nyní já považuji za realitu a za to, co je možné. 

Další z krystalů je propojený s budoucností a reálnými předpoklady a všemi energiemi, plány, které jsou pro mě nachystány.

Čas vnímáme zde v 3D realitě jako lineární čas, avšak vše se děje v přítomnosti. Ať prožijeme nebo ovlivníme jakoukoliv situaci, energie směřuje do všech prostorů jak minulosti, tak i budounosti, neboť vše spolu souvisí.

Tento krystal vyhledává časové body, energetické shluky, které můžeme znovu otevřít a zde přesnastavit naše vnímání nebo přetvořit realitu, což se otiskne do našeho Ted'a Tady. 

Můžeme také změnit konec události do pozitivní nebo pro nás energeticky vhodné harmonické roviny. Pokud situaci chceme ponechat tak, jak byla prožita, zde v této linii je vhodné pocítit plné Vědomí a pochopení situace z vyššího nadhledu a ke všem zúčastněním cítit skutečnou lásku, odpuštění. 

Vše se děje pro naše zarovnání do božské osy a skutečného Vědomějšího ukotvení našeho Vědomí v TEĎ A TADY.


1 770,00 Kč
Please select variants first