Křišťálová drůza + ISIS krystal

Vyprodáno

Křišťálová drůza je silným nositelem Světla a vysokých vibrací, je zde velký hlavní krystal tvaru ISIS.

Tam, kde je tato drůza je také mnoho vysokovibračního léčivého světla a léčivých energií, vysoké vibrace jež vydává nás nalazují na Vyšši duchovní Vědění a záměry naší duše.

Abychom byli v každodenním životě propojeni s Vyššími Já a v souladu s Vesmírným řádem. Tato drůza také předává kódy Proměny ve všech podobách. Abychom se naladili na to nové, co na Zemi přichází a byli sami těmto změnám otevření a ohební, abychom věděli, že každý čase nese určité energie a rozvoj určitých darů.

A tak se nám někdy může zdát, že hledáme něco pevného a konkrétního, přímo dané poslání, abychom věděli. Avšak možná je posláním právě ta Proměna, být tím vším, co chceme, vyzkoušet si veškeré naše dary a pak zjistit, že nám jde všechno na co sáhneme, že se nemůžeme stát vším, neboť my jsme TVŮRCI. 

Křišťálová drůza nás nabádá dělat potřebné kroky vpřed.

S krystalem se ladíš na tvou Zdrojovou podstatu, tvou sílu, tvé Světlo. Jsi důležitý. Není to ego, naopak je to v hluboké pokoře přijetí a projevení vlastní síly. A nalazení se na Vědění, že mohu mít více projektů, více plánů Duše, že se nemusím upínat na jistoty, ale otevřít se novým darem a schopnostem, které zde na Zemi chci projevit a poznat.

3 300,00 Kč
Please select variants first

Tento krystal má velkýd dosah a díky světelným vyslaným paprskům z mnoha krystalů se hodí se jako hlavní pracovní krystal domů na Propojení a Meditace, pro spojení s Vyššími Já a našimi posláními.

ISIS krystal je také propojený s rovnováhou, mystérii, zasvěceními, jimiž jsme již prošli.