Křišťálová drůza - Kristovský krystal + strážce záznamů

Vyprodáno

Světelná křišťálová drůza s krásnými velkými krystaly, jenž největší z krystalů je právě krystal Kristovského Vědomí, Kristovských energií. 

Krystal dospěl do své dokonalé formy krystalu s poměrem stěn 7x3 a 3x3, navíc tato jedna část je také spojovatel času se všemi událostmi duše, které jsme skrze zkušenosti zažili.

Křišťálová drůza je především vysílač a zářič těchto laskavých energií, které prostoupí celé naše pole, každou buňku a ukážou nám, kde je potřebujeme něco pochopit, kde odpustit, kde přijmout VÍRU. Víru v Sebe, ve Vesmír a v to, že je o nás postaráno. 

V první fázi bude také docházet k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Tento krystal je krystalem kolektivním, neboť nejen že bude energie vysílat na nás a pracovat s námi, ale také bude vše ukotvovat v Zemi a kolektivním Vědomí, aby Kristovské energie byly přijímány a více v bezpodmínečnosti, či lpění žity. 

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.


3 100,00 Kč
Please select variants first