Křišťálová drůza Srdce + mnohoFantom

Vyprodáno

Nádherná křišťálová drůza Světla, jenž je propojená s archandělskou energií. 

Drůza je strážcem záznamů, nese konkrétní informace pro toto období, ale také zápisy našich zemských/galaktických předků. Záznamy se otevírají až v rukou majitele.

Křišťálová drůza v sobě nese velmi krásnou, energii čistoty a doslova OČIŠTĚNÍ našeho těla, mysli a ducha. Napazení se na naší Zdrojovou podstatu, té čistoty, kterou JSME. Otevírá nás vnitřní kráse, sebelásce, pochpoení.

Krystal je propojený s léčitelstvím a pomoci druhým lidem, je pro člověka, který se na Zemi necítí moc doma a neměl tady spoustu inkarnací, jeho poslání je nezjištná pomoc ostatním, která by zde na Zemi také měla být v rovnováze, aby sám byl plný síly.

Učí nás sebe dávat na první místo a učit, že situace jsou naším zrcadlem. Že můžeme konecně vydechnout neboť vše je pro nás co má být nachystáno.

Fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj až do dnešního dne, odpustil sám sobě i ostatním, pochopil příčiny vzniklých situací a došel ke smíření, aby již mohl začít svou línii od prvotního bodu Vědomí.


2 550,00 Kč
Please select variants first