Křišťálová špice Channeling - Nanebevzetí Mistři

Vyprodáno

Křišťálová nádherná světelná špice, která je v posvátném tvaru Channeling krystalu pro stahování, přijímání zpráv a jemnohmotnější komunikaci. Tento křišťál je vyššími světelnými paprsky jako komunikátor s Nanebevzetými mistry. Kdo k nim má blízko, kdo s nimi komunikuje nebo je cítí pro práci i s ostatními lidmi, krystal vás povolá. 

Krystal obsahuje 7. paprsků Vědomí, 7. Mistrů a odlišných energií. Má světelné pulzace světla, takže můžete poznat i paprsek Vědomí daných nanebevzatých mistrů. Zde nebudu rozepisovat paprsky Světla a dané mistry, toto by měl vnímat člověk, který krystal Vědomě přijme pro práci s nimi...

Kromě práce, jenž je v propojení s nanebevzetými Mistry a 7. paprsky se jedná o silný krystalický sloup světla, který je plný vibrací a hvězdných sfér. Působí jako pracovní krystal pro navýšení osobních vibrací, ale také celého místa - prostředí, kde je tento krystalický sloup Vědomí ukotven. 

Je zde pro pocítění a naší vyšší energie, procítění a propojení se se svou hvězdou podstatou, multidimenzionalitou a otevření se veškerým Novým energiím, proudím, které chtějí být předány, pochopeny a ukotveni v kolektivním poli, krystalické mřížce. 

Křišťál na nás bude působit svým světlem, kde nás bude prosvětlovat a uvolňovat a zobrazovat nám bloky, které máme nejen v komunikaci, ale také na fyzickém těle, kde je ona průchodnost a uvolnění potřebné.

Je zde potřeba i nehodnotit a neanalyzovat mozkem, aby se skutečně mohlo stáhnout to, co má.. nikoliv to, co si myslíme, že tak je nebo není. Je to rovnávat a nezaujatost přijímaných informací. Dovolit si vnímat různorodost a cestu každého z nás.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání. 

Křišťál je rovněž připraven jít do prostoru, kde se pracuje s lidmi, může se převážet, být součástí seminářů, setkání, kde i ve skupinách mohou lidé svým čistým srdcem a záměrem stáhnout a předat informace, aniž by doposud měli takovou schopnost nebo něco podobného zažily, neboť paprsky Vědomí a zprávy skrze tento křišťál mohou přejít přes kohokoliv, kdo je v povolení a v čistých úmyslech. 

Křišťálová špice má 2,3 kg


11 171,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ