Křišťálová surový hůlka

Vyprodáno

Křišťálová světelná hůlka ve své surové podobě je pomocníkem na naší duchovní cestě s univerzálním světlem, které zastupuje všechny paprsky a energie.

Pomáhá nám v uchopení vlatního světla a nalazení se na Vyšší podstatu našeho Já, abychom se otevřeli té velikosti, kterou neseme a přijali ji.

Uvidět se na pak na stejné úrovni s ostatními světelnými bytostmi a začím s nimi komunikovat, být na jedné rovině, otevřít se zprávám, jenž jsou nám vysílány.

Křišťál je plný čistoty a vnitřního světla, vysokovibračních energií, které působí na naše pole, pomáhá nám zbavit se a očistit se od všeho, co v momentální chvíli neseme v sobě a snižuje naše vibrace, to mohou být věci na mnoha úrovních, jak energetické bloky, tak i ty myšlenkové...

Krystal je osobní, tzn. že se plně propojí s naším Já a můžeme s nimi přijímat a stahovat nové informace, energie, kódy. S křišťály tedy můžeš vše, co si sám dovolíš a dokážeš představit. Tento krystal se s tebou propojí a bude přesně vědět, kdo jsi, na čem pracuješ a co nyní potřebuješ pro tvůj posun.


900,00 Kč
Please select variants first