Křišťálová záhněda - hůlka + strážce záznamů

Vyprodáno

Křišťálová záhněda, jenž v sobě nese energii čistého křišťálu a veškerých barevných paprsků se kterými můžeme pracovat. Také obsahuje energii hluboké záhnědy, která zde na Zemi ukotvuje energii Nové doby spolu s propojením všeho, co již bylo a je teď a tady přizpůsobeno pro Přítomnost. 

Je zde hluboká moudrost, předání Vědění, poučení se z určitých principů. Je zde linie času uvidět svoji podstatu skrze veškeré závoje i vrstvy, jít po této linii mnoha prostory a uvidět svůj ojedinělý příběh, svůj osobní vývoj, jako toho, jenž konal a nevěděl, ale také toho, jenž je nositelem obrovského množství Světla, velkoleposti a krása, mistra a Tvůrce. 

Přichází zde ukotvit energie, které mají se na Zemi společně s Vaším Vědomím ukotvit. Najít v té linii časů sám sebe a podívat se na svůj celistvý příběh do bodu Teď a Tady, v tomto bodu být plně sám sebou. 

Být sám sebou a Vydechnout, uvolnit se, neboť vše je vedeno, o vše je postaráno a je naším cílem život prožívat, smát se a radost tvořit a nebrat všechno tak vážně, neboť vše plyne, vše se DĚJE... 

Uzři sebe, ukotvi svou hvězdnou energii Tvůrce zde na Zemi a vykonej to, z čeho se raduje tvé srdce, co je zde pro tvoje potěšení a pro dobro ostatních.


1 880,00 Kč
Please select variants first