Křišťálová zpívající hůlka

Vyprodáno

Zpívající křišťálová hůlka je krystal, který vysílá vibrace a zvuky, které se šíří prostorem...Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie.

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají a aktivují v nás části, které pomáhá ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Nádherná surová křišťálová hůlka, která nese v sobě světlo, čistotu, ale také moudrost. Je to krystal, který sdílí Vědění s ostatními, neboť i skrze ostatní je schopný předat kolektivně nasbíranou krystalickou moudrost. 

Čeká na svého majitele, pro kterého bude tento krystal osobní, pro každodenní práci a předání, stahování informací. Načtení a nacítění nejvyššího potenciálu a jako Vědomý krystalický průvodce pomocník na naší cestě.

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě, který v sobě zastupuje všechny paprsky a veškeré energie.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.


1 600,00 Kč
Please select variants first