Křišťálovová špice

Vyprodáno krystal týdne

Nádherná, světlná a čistotou zářící světelná křišťálová špice, která zde přichází jako osobní křišťál pro člověka, který ji ucítí svým srdcem. 

Tento křišťál se s vámi propojí na všech možných úrovních, kde dojde k plnému načtení jak naší osobní stránky na Zemi, tak plných potenciálů, kterých jsme zde schopni dosáhnout. Tento krystal jako pomocník a průvodce nám bude na naši cestě pomáhat ukazovat nám energie, situace, které bychom měli už upustit, abychom se mohli posunout dál. 

Do plné radosti, hojnosti, bezpodmínečné lásky a svobody duše. 

Křišťál stahuje a předává, vysílá nám jak pro nás potřebné vibrační energie, tak zprávy, které k nám mají přijít pro naše zvědomnění - pochopení. Jako komunikátor s bytostmi, kterým se snažíme porozumnět, naším průvodcům a čistě jemnohmotným světům v jakýchkoliv úrovních. 

Tento osobní křišťál je určený na veškerou práci, která je propojena s námi, s naší cestou a každodením řešením života jako takového, který nás vede za nás samými, do naší podstaty a vyzáření naší osobní Hvězdy zde na Zemi. 


2 200,00 Kč 2 600,00 Kč

Jeho energie je propojena s jemnohmotnou sférou prostupujících dimenzí, s bytostmi 5. a 6. dimenze, které sami prošli cestu osobního i celoplanetárlního Vzestupu, kteří pro nás mají rady a přináší nám podporu v osobní fázi transformace. 

Dále nese v sobě křišťál archlandělskou esenci a vstupem, bránou do této sféry, kde dochází jak k předání učení, tak léčení a zvýšení vibrací fyzického těla. Toto spojení můžete vnímat na vrchní části krystalu.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ