Křišťál se Záhnědou channeling špice (Modrý paprsek)

Vyprodáno

Zářivý křišťál, kterým prochází záhněda. Jedná se o velmi aktivní, lehký, živoucí krystal nesoucí Nové kódy, které chce ukotvit a předávat. 

Krystal byl součástí energie semináře Modrého paprsku a nese tak v sobě ukotvené informace a předání, které zde nastalo a přenáší se dál.

Tento křišťál obsahuje esenci záhnědy, která je do krystalu jakoby vpita. Vždy je to velmi silná kombinace, kde je zastoupená jak krystalická čistota křišťálu, Vědění a energie všech paprsků, tak také právě hloubka Vědomí, našeho fyzického těla, ukotvující energie Země, aby vše co cítíme, bylo v našem života propojeno a vykonáno a mohli jsme s tím pracovat. Nebyli pouze ve vizích a našich myšlenkách, ale konali.

Zdánlivě neslučitelné se propojuje, to co mělo řád - padá a vytváří se do nových podob a struktur. Tak je i na tobě, aby ses otevřel a opět změnil úhly pohledů a přijal věci Nově.

Obelisk Světla, který má tvar Channeling krystalu a přichází zde jak pomocník pro naučení se, přijímání a stahování informací (channeling) pro naše osobní použití, ale dále také pro stahování informací pro druhé.

Skrze různé techniky pak se zdokonalovat a rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

0,7 kg 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ