Krystalový Celestín

Vyprodáno

Celestín je nádherný vysokovibrační krystal, který je propojený s vyšími vibracemi, andělskou říší a je učitelem moudrosti.

Krystalový celestín nám pomáhá vnímat čistotu našeho srdce, konat v souladu se záměrem naší duše v čistých úmyslech, abychom se vydali na cestu k duchovnímu osvícení a posunu. 

Pokud vnímáte, že se vám otevírá komunikace s bytostmi a anděly, chcete cítit fyzicky jejich přítomnost a pomoc nebo jste sami andělé na Zemi a chcete si rozpomenou na svou andělskou část, tento krystal bude krásným pomocníkem v tomto spojení.

Celestín je také pracovní kámen, měl by se přikládat na 3.oko, kde pomáhá v otevření se jasnovidění nebo při astrálním cestování je vhodný jako průvodce, který vás vezme na místa, která jsou s vámi propojena, přikládá se také na oblast srdce pro zbavení hlubokého vnitřního smutko propojeného s oddělním a odloučením. (fyzických osob i duchovní rodiny)

Je to kámen nesoucí zároveň velmi krásnou energii Klidu, harmonie a lásky. Uklidňuje mysl a celý nervový systém. Zahání obavy, stres a neustálé přemýšlení o věcech, které nemusí ani nastat, uklidňuje agresivní emoce a předává informace, že vše je v pořádku.

Je to jako andělská náruč plná pochopení, klidu, bezpečí teď a tady.


930,00 Kč
Please select variants first