Krystalový měsíc

Vyprodáno

Krystal Ze-Mě. 

Krystalový měsíc s křišťálovou esencí a ametystovým světlem v přírodní surové formě nám ukazuje krásu a rozmanitost, kterou můžeme vnímat všude kolem nás. Dary, které jsou pro mnohé tak přirozené, tak všední, avšak když se podíváš svým srdcem, můžeš ve všem spatřit zázrak. Zázrak v sobě. 

Vše, co tě obklopuje, může nést poselství a hluboké předání. Je jen na tobě, jestli jsi nalazený a jsi schopen vnímat synchronicity a veškeré Dary, které jsou ti zde na Zemi nabízeny.

Jsou to také Dary, které vycházejí z Nás, Z-Tebe, Ze-Mě. Můžeme být podobní ostatním, můžeme druhé napodobovat, můžeme se nechat inspirovat, možná se někam zařadit do projektu, do skupiny. Avšak nejkrásnější je být sám sebou, ukázat veškeré své barvy, projevy a vlastně jít úplně novou cestou, vytvořit věci jinak. Nově, po svém.

Tak jako tento nádherný krystal, jenž propojuje nepropojitelné. Rozhodl se jít vlastní cestou a své Dary a krásu vyzářit do světa.

Krystal pomáhá v osobním zarovnání, ponořit se do hloubky sebe sama, pustit strachy, které nás omezují v tom plně být sami sebou.

Učí a otevírá nás novým možnostem, novým propojením, novým princům, věcem, které možná vypadají bláznivě a třeba nikoho ještě nenapadli. Protože právě o tom dělat věci jinak, nacházet a předávat nové cesty a tím vnímat nový život a nové dary na Zemi je jednou z vysokých cest Tvořité energie a uchopení vlastní esence na Zemi.

Krystal je vhodný do prostoru, kde může svou individualitu vibračně předávat a nalazovat všechny v prostoru na osobní dary, být Tvůrcem, vlastní a jedinečnou esencí, která je tak důležitá, aby se zde na Zemi v sebeLásce a sebeVědomí ukotvila...Buď sám sebou, tím nejlepším, čím JSI. 


1 590,00 Kč
Please select variants first