Krystalový náramek Safíry, Granáty, Perly

Luxusní edice krystalového náramku na něhož byly použity broušené safíry a granáty, které doplňují perly s jednou nádhernou ve svém středu.

Krystalový náramek hodný královně.

MODRÝ SAFÍR je krystalem moudrosti, pravdy, čistého srdce a Vyššího Vědomí.

Safír přináší vhledy a vize, ale zároveň snímá iluze, které můžeme mít o druhých, ale také o sobě. Otevírá u nás čistotu v našem konání i myšlení, ukazuje nám pravé hodnoty života. Moudře nás vede na naší cestě životem.

Safír nás učí upřímnosti a věrnosti ve vztazích, abychom vždy jednali s láskou a pravdou, protože vše, co vykonáme, se dá v životě pochopit a abychom to byli ochotni přijmout také u druhých, neodsuzovali je a nehodnotili.


850,00 Kč
Please select variants first

PERLA

Drahokam moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.

Staří Japonci se domnívali, že perly jsou slzami mýtických tvorů jako mořských panen, nymf a andělů.

Perly přivolávají štěstí a zdraví. Mají uklidňující a ztišující vliv a dodávají ženám pocítit vlastní krásy a sebehodnoty.

GRANÁT má úžasnou energetickou schopnost, jeho ohnivá energie nám pomáhá nabírat sílu jak na fyzické úrovni, tak i té psychické, je vhodným pomocníkem v období změn v našem životě.

Posporuje to, abychom si stáli za našimi rozhodnutími, které ze srdce cítíme, abychom si věřili.

Granáty jsou spojené odedávna především s Láskou, otevírá naše srdce a pomáhá nám hojit stará traumata a citové bloky, abych byli připraveni na Lásku Bezpodmínečnou. Probouzí v člověku vděčnost, soucit a štědrost.