Krystalový náramek záhněda, perly, granát

Luxusní edice krystalového náramku tvořená broušenými Záhnědami, perlami a středovým granátem. Náramek předává sebevědomí a poukazuje na krásu ženy.

ZÁHNĚDA 

Záhnědy nám ukazují, jakou máme sílu, pobouzí nás v seběvědomí, abychom život převzali do svých rukou, že jsme tvůrci naší vlastní reality a to, co cítíme v hloubi našeho srdce, bychom měli žít tady a teď. aby se nové poznání dostalo až do fyzického těla, a tím se mohla změnit naše realita.

Důvěřovat si a Jít za svými sny, nenechat se nikým a ničím zastavit. Krystaly jsou vhodné pro ženy, které se pohybují mezi ,,dravci,, aby cítili svou sílu, ale jednali s láskou a otevřeným srdcem, jemností jako ženy, a tak i přístup k nim se pak může změnit. Není potřeba nic dokazovat a bojovat, ale být ve svém srdci. 


790,00 Kč
Please select variants first

PERLA

Drahokam moří a vod, symbol proměny, čistoty a loajality spojený s ženskou krásou. Po 100 - 150 letech perly podléhají stárnutí podobně jako lidé a když se navrší jejich čas, umírají. Právě proto Perly symbolizují moudrost získanou zkušenostmi.

Staří Japonci se domnívali, že perly jsou slzami mýtických tvorů jako mořských panen, nymf a andělů.

Perly přivolávají štěstí a zdraví. Mají uklidňující a ztišující vliv a dodávají ženám pocítit vlastní krásy a sebehodnoty.

GRANÁT

Granát má úžasnou schopnost dodávat energii, jeho ohnivá energie nám pomáhá nabírat sílu jak na fyzické úrovni, tak i té psychické, je vhodným pomocníkem v období změn v našem životě.

Podněcuje celkovou aktivitu a podporuje naši celistvost, abychom si stáli za našimi rozhodnutími, které ze srdce cítíme, abychom si věřili a byli v čistotě a Pravdě.

Granáty jsou spojené odedávna především s Láskou, otevírá naše srdce a pomáhá nám hojit stará traumata a citové bloky, abych byli připraveni na Lásku Bezpodmínečnou.

Probouzí v člověku vděčnost, soucit a štědrost.

Navozuje rovnováhu sexuální energie, pomáhá nám uchopit Pravou a Čistou sexualitu. Čistí krev, aktivuje metabolismus a regeneruje DNA. Harmonizuje produkci hormonů a je pomocníkem při menstruačních problémech, menopauze a neplodnosti.

Ženám pomáhá posvátně propojit Lůno se svým Srdcem.