Kunzit krystal oboustranný

Vyprodáno

Nádherný krystal oboustranného kunzitu pro energetickou práci i léčení. Jedná se o vysokovibrační přírodní krystal z Afghánistánu.

Proč přírodní? Protože opět mnoho obchodníku kunzity ozařuje, aby měly barvu.

Je to úžasný krystal, který zvyšuje naše vibrace, především působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život)

V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem, aby toto růžové světlo mohlo uvolnit blokády, zahalit paprskem naše strachy, obavy.

Jako terapeutický krystal se hodí tam, kde je potřeba, aby se lidé uklidnili a pocítili Lásku, důvěru, klid, aby se mohli otevřít božské přítomnosti a pomoci, pro kterou si přišli...

Stačí jej držet v rukou, či položit na oblast mezi solarem a srdcem.

Kunzitové paprskové světlo pracuje se srdcem a také světelným mozkem a propojeními, aktivačními body v mozku, aby se opět sítě Vědomí propojily v harmonii.

Abychom si začali více uvědomovat veškeré naše činy, myšlenky a slova, kterým vysíláme energie a vibrace do prostoru, které putují celým Nekonečnem.

Jeho laskavé světlo nemají rádi entity a paraziti, je tak dobrou světelnou ochranou.

Krystaly kunzitu jako takové otevírají důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života.

364 g

15 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ