Kyanit modrý 1,8 kg

Vyprodáno

Nádherný velký kus Kyanitu, který je celý prostoupený křišťálem a tak jejich kombinace je nejev velmi jasná, přímá, ale také velmi silná. 

Kyanit jako krystal Nové Doby je modrý krystal, který je propojený s bytostmi Modrého paprsků, což jsou např. Blue Avian (blue bird), kteří s námi pracují a pomáhají nám na naší duchovní cestě a v komunikaci s Vyšší Sférou, u mnoho lidí jsou jejich novými průvodci. Dále pak Sírius, Plejády, AA Michael, Král Artuš, Sassini....

Kyanit je krystalem Nové Doby, s novými energiemi a principy, které v sobě nese.

Tento krystal nám pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro stabilitu, pocit bezpečí a pochopení sama sebe Teď a Tady. Je to pomocník, průvodce pro rozpomenutí, proč jsme zde a jaký máme na Zemi úkol. Vnitřní křišťál pomáhá veškeré informace lépe uchopovat a také rozesílat do našeho okolí, do dalších krystalů, rostlinám a jídlu, které jíme. 

Jeho modré paprsky působí především na komunikační centra. Nalazuje a pomáhá nám v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými Bytostmi, pochopení Světelného jazyka a dalších forem komunikace, jenž může být každé bytosti, rase jinak přirozený.

Nyní nastává ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas, vyjevit svou pravdu, používat krásná slova, vyžknout své city i obavy, vše, co námi prochází může být již projeveno. Očistit se. 

To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

Kyanit jako Průvodce nám dodává velkou důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Krystal pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou a Propojení. I když je tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který ukazuje a předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme, přijali i hojnost a veškeré dary, které jsou nám nabízeny.

Kyanit na fyzické úrovni dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, do harmonie, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším, co nás obklopuje propojení a z nějaké důvodu se nacházíme přesně tam, kde máme.

Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.


3 100,00 Kč
Please select variants first