Kyanit modrý + šedý

Vyprodáno

Krásný krystal Kyanit je duchovním krystalm Nové Doby propojený s bytostmi Blue Avian a bytostmi Modrého paprsku Vyšší Světelné Sféry. (Arkturiáni, Sírius, Plejáďané...)

Tento krystal je propojený i se stříbrným paprskem, což ukazuje propojení také s šedým kyanitem na druhé straně krystalu. 

Krystal pomáhá v ukotvení tady na Zemi, rozpomenutí, proč je duše tady v tento čas a jaký má na Zemi úkol, aby si rozpomněla, že je pro ni přirozené komunikovat s dalšími vesmírnými Bytostmi, se kterými je propojena, že nyní nastala ta správná doba. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno...

Kyanit je velký pomocník pro aktivaci 5. čakry a její očištění i na kolektivní úrovni. Pokud začneš mluvit ty Pravdu a Vyjádříš sebe, pomůžeš tím i ostatním. Krystal dodává také důvěru a celkovou podporu na projevení Duchovní cesty v každodenním životě.

Kyanit dokáže transformovat negativní až toxické energie. Vše ve svém okolí uvádí do vyšších energií, aby došlo k uvědomění toho, že jsme se vším propojení. Každý náš pocit, veškerá naše myšlenka má pro náš život význam.


1 100,00 Kč
Please select variants first

Krystal pomáhá pochopit druhé lidi a neposuzovat je, vnímat je Bezpodmínečnou Láskou, zároveň nám ukazuje dostatečné osobní hranice. I když je tak světelně Napojený nahoru, je to krystal, který ukazuje a předává jak žit v Harmonii zde na Zemi, abychom měli vše, co potřebujeme, přijali i hojnost, která nám je nabízena.

Krystal je velmi propojený s komunikací jako takovou, nejen s bytostmi Modrého paprsku a Blue Bird, ale i s posláním pomoci druhým lidem PŘEDÁVAT a INSPIROVAT - jak slovem, tak tvorbou nebo svým šťastným žitím.