Labradorit mistr - 2,5 kg

Vyprodáno

Obrovský 2,5 kilový labradorit v úžasné světelné kvalitě, z obou stran vysílající, plně zářící, propojený s duchovním Věděním. 

Jeho světelný odraz a energie je velmi silná, je to Vědomá osobnost, která má ráda své místo a také pozornost, nikoliv místo, které je plné dalších kamenů, neboť by je ostatní mohl energeticky zastiňovat, a tak snižovat jejich účinky.

Tento velký krystal se tak hodí do prostoru jako duchovní zářič, do centra, do ordinací, na místa, které potřebují jak zvýšit své vibrace, tak se také naladit na Vyšší energie, Vyšší podstatu a Vyšší Pravdu. 

Tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření. 

Předání, že my sami jsme Tvůrci, že my sami jsme částí Boha a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru. 

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se nepouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Krystal má 2,5 kila.

5 500,00 Kč
Please select variants first