Labradorit vesmírný krystal

Vyprodáno

Nádherný Labradorit propojený s duchovním Věděním, tento krystal nese hluboké poznání a vývoj jak plenty Země, tak v jeho zrcadle můžete vidět odraz a vývoje samotného Vesmíru a celé jeho krásy, krásy Stvoření a Tvoření.

Při každém jemném pootočení krystal září na dalších plochách, je celý utkaný ze světla a v každém pohledu můžeme vnímat nový příběh, nové informace. Prozařovat Kosmickou energií části, jenž byly skryté a nebyl čas přijmou sílu i Světlo. 

Labradorit nám ukazuje předání toho, že my sami jsme Tvůrci, že jsme částí Boha, a tak i my bychom měli Tvořit a Projevovat v hmotě věci, projekty, které slouží pro dobro Země, dobro Vesmíru.

Tento krystal nese hluboké Vědomí a poznání i toho, že Neustále něco zaniká, aby se vytvořil prostor pro to NOVÉ vznikající. A tak i my můžeme procházet naším životem smrtí, která je vlastně vysvobozením ze starých vzorců a energií a značí právě ZNOVUZROZENÍ a naši potřebnou přeměnu.


1 800,00 Kč
Please select variants first

Krystal Labradoritu nám ukazuje, co v našem životě má význam, co bychom měli následovat, sdílet s ostatními a předávat, šířit a které věci jsou ve starých energií, které se nepouvají vpřed a už dosáhli svého nejvyššího bodu.

Krystal je vhodný vystavovat měsíčnímu svitu, nejlépe na úplněk.