Lemurská laser hůlka s turmalínem

Vyprodáno

Doslova křišťálové čistý laserový křišťál, kterými navíc prochází turmalínové vlasce.

Tento nádherný Mistrovský kousek je nositel silného Světla laserových lemurských paprsků pro toho, kdo je připraven jej strážit a také s ním aktivně pracovat na veškerých úrovních a v mnohoprostorách. Je to krystal, který chce být vaší aktivní součástí, bok po boku, být s vámi při vašich běžných chvílích života, ale také při meditacích, rituálech nebo dnech, kdy jsme v procesech, kdy procházíme očistou, či novým poznatkům, otevíráním se záznamům duše.

Všechno toto je vývoj duše, zkušenost k nezaplacení jako velký dar, jenž se může v krystalu sdílet jako cesta duší pro ty, co také jednou půjdou svůj vývoj, neboť mnohé je podobné a na cestách se tak vlastními příběhy můžeme velice podporovat.

Lemurské krystaly sami o sobě jsou vemi silnými pomocníky, kteří předávají klíče a kódy pro schopnost otevření a využití vědomé telepatie a spojení s multidimenzionálním vesmírem, komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Křišťál navíc svým laserovým paprskem ve spolupráci s turamlínem pracuje na těch nehrubších a těžko-prostupujících místech, které jsou stálé a zatvrzelé, kde má být vneseno Světlo a Pohyb - Vibrace a také těch vysokovibračních světelných místech pro Přenost informací a Sdílení.

Lemurský laserový křišťál obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a naší Galaxie.

Tak jako ostatní lemurské krystaly pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má, laserovým paprskem pak léčit na mnoha úrovních.

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ