Lemurská hůlka + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurská hůlka je osobním krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním. Tento křišťál má svou esenci do žluté barvy, je silně propojený se Zemí a osobní silou. Ukazuje nám jak přijímat a pracovat s osobní energií, kterou máme kumulovat a využívat ji na dobré věci, které se týkají osobního-vyššího zájmu. Jak jsme pevní ve své cestě, svých názorech, jednáních a jak následujeme naše vize. 

Lemurské křišťály jsou vzájemně propojené, aby mohli sdílet svoji moudrost a tak se tyto informace dostali ke všem, se kterými jsou propojené.

Lemurská hůlka, která je rovněž jako posvátný nástroj, která vydává vibrace a tńy, jenž zpívají, šíří se prostorem. Je vhodná především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali.

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.


1 880,00 Kč
Please select variants first