Lemurská záhněda fantom + spojovatel času

Vyprodáno

Krásná hluboká Lemurská surová záhněda jako silnější krystal do ruky, která nám pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...vnitřní skrytá fantomová sféra nám předává informace a moudrost z galakticko - zemské roviny.

Navíc je tato Lemurská záhněda také spojovatelem času s minulostí, a tak můžeme nahlížet po stopách naší duše, jejího vývoje a toho, co již v minulosti zažila a nemusí již opakovat neboť tuto zkušenost již v sobě má ukotvenou. Můžeme ale také nahlížet do Lemurie a dalších událostí, jenž s námi mohou být propojeny. Díky vnitřního fantomu také do minulosti, která se mohla dít ještě před příchodem na planetu Zemi. 

Tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...pomáhá nám uklidnit se a zarovnat se do našeho středu, pokud toho na nás bude fyzicky i energeticky hodně. 

Bude nám velmi pomáhat v práci s naším fyzickým tělem, rekalibrací a přijetí vysokých dávek světla, které k nám proudí a propojují se s námi, převibrovávají nás do světelnějších, jemnějších energií. Proto je ale potřeba neustále odevzdávat to, co je potřeba pro tuto Lehkost žití. 

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá převádět naše sny do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. Zároveň ukazovat to, co je blízká realita a nebo to, že na některé věci ještě nejsme kolektivně připraveni, abyste se nevrhali do projektů, které vám vezmou čas a energii...

Tento krystal nese ve svém vrchu duhu, znázorňuje hloubku a zároveň lehkost, kterou potřebujeme na Zemi žít. Je zároveň Lemurským mistrovským krystalem, a tak je propojený s učením a věděním Lemurských bratrů a sester. Vše obsažené v DNA je k dispozici a ke čtení...

Záhněda má 0,55 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ