Lemurský křišťál - čas zázraků

Vyprodáno

Přichází vlna, energie a jiskřivá zářící energie prší z nebe na Zemi, prší na nás. Každá částečka světla, která na nás dopadne je darem, požehnáním života v MultiVesmíru. 

Je čas věřit na zázraky. Otevřít se dokonalosti a důvěře v naše vedení, že jsme na správné cestě, jednáme tak, jak cítí naše srdce, intuice. Žádáme však od Vesmíru důkazi na to, aby ještě zesílila naše víra a tím se tato víra mohla plně ukotvit v přítomnosti. 

Přichází čas na naše sny a na naše vize. Cítíme energii, záměr a píli, kterou musíme mít, abychom následovali to, pro co jsme určeni. Jsme ale otevřeni i tomu novému a neznámému, co nás čeká a možná všechno může být jinak, než jsme si mysleli a plánovali, v těchto okamžicích necítíme ztráty nebo smutek, ale naopak cítíme to, že se situace vyvíjí jiným směrem, neboť nás to směřuje tam, kde máme být, v energii a vibracích, na které jsme nastaveni. 

Jsme na stavani na dobro, pravdu a lásku? Tak se pusť, roztáhni svá křídla a leť neboť doba zázraků je zde. 

Lemurské krystaly otevírají paměť propojenou s Lemurským Vědomím a také aktivaci telepatie a spojení s multidimenzionálním Já, komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené.


1 300,00 Kč
Please select variants first