Lemurský křišťál - channelingový

Vyprodáno

Nádherný Lemurský křišťál, se silnými lemurskými vpisy - záhyby. Jedná se posvátným tvarem o lemurský channelingový křišťál, který je mistrovským krystalem, pro přijímání informací a stahování vyšších energií skrze naše Vědomí. 

Ten, jež je jeho majitelem a cítí propojení s Lemurií, by tento krystal měl silně cítit skrz svou srdeční čakru.

Takovýto krystal se používá pro stahování a přijímání zpráv na naše otázky a odpovědi, ale také odpovědi kolektivního původu, které překračují body časů minulosti - budoucnosti. 

Abychom vnímali a ladili se na naše komunikační kanály, tak jak k nám informace přicházejí, jak to vnímáme my, najít si svoji cestu a svůj přístup komunikace, najít svou cestu. A přijaté informace pak používat, předávat dál nebo zapisovat.

Krystal nám pomáhá nacházet vhodná slova, pokud vnímáme energie, které k nám chodí, ale neumíme je nějak popsat, zůstává nám to u pocitů, krystal tyto energie stahuje do fyzické roviny, aby byly i uchopeny naším Vědomím, slovy a mohli bychom je pak sdílet dál s ostatními.

Jedná se o Lemurský křišťál jako posvátný nástroj živoucího krystalického Vědomí, takže obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. 

Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti...

A co dalšího s krystalem můžeš otevřít, přijmou a stáhnout, už je na vaší spolupráci :-)

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ