Lemurský křišťál ISIS + strážce záznamů

Vyprodáno

Velmi světelný lemurský Křišťál ISIS ukazuje, že každý z nás nese důležité schopností, které máme odkrýt. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a těmito dary pomáhali lidstvu...

Lemurský křišťál posvátný nástroj, je vhodný především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali. 

Krystal kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. 

Lemurský ISIS křišťál je mistrovským krystalem, který v sobě nese rovnováhu mužko-ženských principů a vzájemnou harmonii.

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...

1 600,00 Kč
Please select variants first