Lemurský křišťál Kristovské Vědomí + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál s Kristovským Věděním té nejvyšší možné kvality, nejvyšším obsahem čistého křemíku, jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou energií.

Jedná se o vysokou dávku světla, proto nechť se dostane do rukou toho, kdo jej bude vnímat Srdcem, neboť bude s tímto krystalem, i strážci křišťálu, vedený a v postupném intuitivním učení. 

Jeho světlo nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše. Také veškeré věci v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Lemurský křišťál je zářič Kristovského Vědění, Kristovských energií a vzájemného Propojení. Větší z Krystalů dospěl Vědomím do své dokonalé krystalické formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás. V první fázi s takovýmto mistrovským krystalem dochází k načtení a propojení s krystalem a poté spojením skrze sny, než nastoupí vědomá práce. Je zde i naštení nás samých, kde máme ještě bloky v určitém otevření a přejetí vyšších energií, komunikace.

Křišťál kristovských energií nás nalazue na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, buněk, až do genových klíčů a úrovně DNA.

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi..

Toto tekuté, čisté krystalické světlo je zde fyzicky ukotvené, avšak energeticky zároveň pracuji i v jiných protorách, dimenzích.

Ač je krystal nenápadný a menší, jeho světlo je velmi silné a může se spustit transformační účinek - fyzická očista, bude nás zarovnávat na naší přirozené posvátné geometrie těla a narovnávat nás... tyto projevy očisty jsou naprosto v pořádu...


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ