Lemurský křišťál Kristovského Vědění + strážce záznamů

Vyprodáno

3 velké nádherné majestátné křišťály, které tvoří jedno Lemurské Jádro. Hlavní velký křišťál je nositelem Kristovských energií a Vědění, další z křišťálů je pak krystalem, který se transformoval a je nyní Křišťálem Katedrálovým. 

Krystal nese hlubokou energii Srdce jako pevné základny, ze kterého pak vyzařuje dokonalost Kristovského křišťálu.  Krystal dospěl do své dokonalé formy s poměrem stěn 7x3 a 3x3.

Majestátný křišťál, který v sobě nese mnoho informací a energií, záznamů, kódů a klíču, které jsou propojeny vrcholovým vývojem zde na Zemi, kde jsme ve Vědomé spoulupráci jak s lidmi, tak bytostmi hvězdných bratrů a sester a rovněž se všemi svými Vyššími Já v našem osobním portálu.

My sami jsme Průvodcemi z vyšších sfér. My jsme velikostí, která je jak nahoře, tak dole, jen je potřeba si rozpomenout a celým svým tělem, každou buňkou přijmout sebe sama, a tím se otevřít novým potenciálům. 

Křišťál nás zarovnává do Božské osy, do přítomnosti a zesílení našeho osobního světelného portálu, kde můžeme přijímat a stahovat veškeré informace, ke kterým chceme znát odpovědi...Všechny naše Vyšší Já, my sami jako Průvodci v jiných dimenzích, všichni v jednom portálu v Jednom MY JSME.

Tento křišťál může být hlavním krystalem pro osobní i kolektivní práci. Pokud pracujeme s gridy, portály a geometrií tento křišťál se hodí pro polohu Srdce. 

Tam, kde je tato drůza, nastává touha dělat potřebné kroky vpřed. Pro něco velkého nadešel čas a již jsi připraven. Není na čase dělat kompromisy a skrývat se.

S krystalem se ladíme a přijímáme svou Zdrojovou podstatu, svou sílu, Světlo. Přijímat naši velkolepost, neboť v přítiomnost jsou moje dary a všechny časy propojené.

Tato lemurská drůza vyzařuje především duchovní vibrace a nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA nejen pro nás, ale také pro všechny, kteří jsou v přítomnosti tohoto křišťálu. Je tudíž i vhodným krystalem na kolektivní práci, na semináře, meditace a pro všechny, kteří se budou s čistotou srdce chtít  napojit na tento křišťál a stáhnout si i pro sebe potřebné kódy a energie, který jsou pro ně nachystány. 

Rovněž se tak může každý naladit na Kristovské energie v nás a vyzářit je skze své Srdce. 


6 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ