Lemurský křišťál Propojení

Vyprodáno

Lemurský čistý křišťál, který tvoří křišťály, které se o sebe opírají, podporují se a jdou společnou cestou... Do prostoru vysílají své laskavé a vysokovibrační krystalové paprsky světla, lásky, pochopení a PŘIJETÍ. 

Může se jednat o křišťál osobní pro člověka, který v nejen v tomto čase potřebuje světelnou podporu pro udržování vibrací Světla a pozitivních myšlenek, aby jsi uviděl věci více z nadhledu. Křišťál je zde pro tvoji podporu, jako milující přítel, jenž dokáže uklidnit a vydechnout. 

Zároveň se jedná o Lemurský krystal, můžeme s ním pracovat na událostech a věcech, které se nám budou zobrazovat, abychom mohli odevzdat vše, co nepotřebujeme a zároveň přijmout to, co na co jsme již připraveni...

Křišťál nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenášet energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.


1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ