Lemurský křišťál samoléčitel + portál + strážce záznamů + turmalín

Vyprodáno

Nádherný lemurský salmon křišťál, který je samoléčitel a zároveň strážce záznamů, nese v sobě vnitřní portál a prochází jím šípy černého turmalínu, nese jak informace pro tuto dobu propojené s Léčitelstvím - samoléčením, které máme otevřít a sdílet, ale také paměť a energii Lemurských krystalů. 

Jedná se o krystal s oranžovou esencí, kterým se jinak přezdívá Lemurský Salmon krystal, který je propojený také s posvátnou sexualitou jako Zdrojem Tvůrčí posvátné energie. Tak i zde jsou spisy, techniky a pochopení této zdrojové energie v té nejvyšší Čistotě na Zemi. Zároveň vše napojené na otevřené Srdce a čistotu, neboť pravá tantra je Láska...

Jedná se o velmi silný lemurský křišťál na každodenní osobní práci, jako zdroj křišťálové energie propojený s Lemurií a informacemi, technologiemi, léčitelstvím, posvátným partnerstvím, které již bylo na Zemi obsáhnuto a to vše v propojení s naší přítomnosti, Novou dobou a etapou, kterou zažíváme.

Dokáže nám ukázat záznamy a spisy, světelné stopy Duší, bytostí, které prošli procesem samoléčení ve všech oblastech na Zemi, jsou zde i záznamy spojené se sexualitou. Zneužitím, úchylky, odpojená sexualita... apod. které nám mohou předat zkušenosti na Zemi a jejich nápravu do Zdrojové - zdravé podstaty.

Samoléčitel, který vidíte na fotografii, je krystal, který začal znovu krystalizovat a zahojil se.

Tento lemurský křišťál pomáhá v práci ve zvýšení našich vibrací a přijetí Světla a práci s vyššími energiemi skrze naše tělo telepatie, jasnovidění, jasnocítění, stahování a nalazování se na zemsko-kosmický informační cyklus. Spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi Světla.

Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu, krystaly se sdílejí a předávají si napříč časem a světy nově objevenou moudrost.

Jsou to krystaly na jakoukoliv práci, kterou ucítí naše srdce, nejen pro nás, ale také pro ostatní....

0,33 kg


3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ