Lemurský Křišťál společenství + portál 1 kg

Vyprodáno

Surový světelný Lemurský křišťál Společenství, kde je zároveň ukotvený portál propojení. Jedná se o krásný světelný kousek, který chce najít své místo, kde může být ukotven. Můžeme s ním pracovat a držet jej v rukou, avšak nás jeho paprsky budou zahalovat do bílého krystalického světla s růžovo - oranžovou esencí. 

Křišťál zastupuje krystalické společenství, energie, které se propojují a fungují v jednom celku a harmonii. Na jaké části a místě je něco ukotveno a pochopeno, okamžitě je vše zaznamenáno a sdíleno na místech a v úrovních se kterými jsme propojeni. Je to nahoře i dole, energie proudí a vše, co se zde uděje má důsledek pro ostatní. Pro naše Vyšší Já, neboť jsme JEDNÍM. 

Tak i my můžeme vnímat určité společenství Duší, bytostí z MnohoVesmíru, rodinu Duše, se kterými můžeme sdílet své poznání, zkušenosti, které na Zemi zažíváme, jako bytosti, které dostali DAR být zde na planetě Zemi a skrze hmotnou úroveň poznat a pochopit náš vývoj Duše. 

Energie těchto krystalů, které nesou portál, je propojená se světelnými místy vyšších dimenzí. Jsou to i místa propojené s námi, se Zemí a skrze propojení nám mohou předávat určitou moudrost, učení a sdílení poznatků z vyššího principu, které se má skrze naše Vědomí ukotvit na Zemi. Do krystalů portálů se dá Vědomím - v meditacích vstupovat a v přítomnosti nechat proudit to, co nám má přijít, co nám bude ukázáno. 

Jsou to krystaly s přesahem, které působí nejen na osobní úrovni, ale také pro kolektivní práci. 

Samozřejmě se však jedná o krystalické Vědomí obsahující všechny paprsky a energie, jenž křišťály mají a tak s ním můžeme přijímat energie, informace, vysílat své záměry, přenášet energie a pracovat s ním jakkoliv si umíme představit, jak pocítí naše Srdce. Vše je možné. 


3 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ