Lemurský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál světelných a velmi čistých energií je mistrovským krystalem, který v sobě obsahuje veškré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Lemurské křišťály jsou také propojené s Lemurií a prastarým předáním jenž tato doba nese.

Lemurské křišťály obsahují kódy a klíče pro léčení, potřebné informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy a jako v tom všem hrajeme úlohu. Pomáhají nám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla pochopena a opět projevena v naší přítomnosti. 

Je vhodný pro toho, kdo cítí propojení s Lemurií nebo Lemurským sesterstvem/bratrstvem.

Tyto krystaly nám pomáhají v práci s vědomou telepatií a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí, nalazení se na vyšší vibrace. 

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl...

Tento Lemurský křišťál je navíc strážcem záznamů, kde do krystalu byly vepsány určité informace, záznamy, které jsou nyní ke čtení...


1 800,00 Kč
Please select variants first