Lemurský křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Lemurský křišťál je mistrovským osobním krystalem, průvodcem na naší cestě, který je propojený s Lemurií a prastarým předáním. Je to zároveň krystal, který je strážcem záznamů, Vědění toho, co nám má být nyní předáno. Na jeho stěně se nacházejí samotné symboly, kódy a také záznamy, další stěny jsou pak úchvatně průhledné a čisté.

Lemurský křišťál posvátný nástroj, je vhodný především pro toho, kdo cítí, že byl součástí Lemurie a chtěl by znovu stáhnout Vědění, jenž v této době obsáhl, propojit se s Lemurskými bratry i sestry na Zemi a znovu si rozpomenout na techniky a schopnosti, předávání, jímž už jsme disponovali.

Lemurské krystaly pomáhají v práci s vyššími energiemi, pomáhají ve vědomé telepatii a ve spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti, jenž pro Lemuřany bylo přirozenou schopností.

0,33 kg

2 200,00 Kč
Please select variants first