Lemurský křišťál channeling + stříbrné fantomy

Vyprodáno

Unikátní lemurský křišťálový obelisk, jako channeling krystal předávající velmi silný krystalický Zdroj energie s vyšším předáním. Ve svém vrcholu nese stříbrné paprskovité fantomy, jakožto duchy krystalu, které jsou propojeny také s pyramidální sférou a energií. 

Stříbrné fantomy zastupující zemské i galaktické Vědomí, moudrost, ale navíc jsou propojeny s paprskem Tvůrců Země.

Tento krystal může být tak pro toho, kdo se podílel na tvoření Země a celého projektu Lidstva. Duše, jenž je stará a mohla být dlouho průvodcem ve vyšším sférách a nyní je fyzicky na Zemi.

Křišťál je Láskou, tekutou, velmi zářící a nádhernou energií moudrosti, která se dotýká srdce. Jedná se o unikátní krystal v jeho čistotě a přitom s tak viditelnými stříbrnými fantomy. Je to hluboká moudrost, která nám může být tak blízká a která se velmi hluboce může dotýkat podstaty naší Duše.

Duše, která zná Pravdu, která nemusí hledat, jen objevovat ve svém vlastním Jádru. Vše se nám zrcadlí a Vesmír a Země nám dává obrovskou možnost skrze každodenní příběhy pochopit Genialitu Nekonečnosti a Inteligence Zdroje.

Jedná se o channeling krystal, kde je samozřejmě naprogramovaný tak, aby s vámi pracoval a otevíral ve vás schopnosti komunikace s jemnohmotnými sférami a nalazení se na jejich předání, neboť každý umí komunikovat jinou formou... Nechte hlavní plochu krystalu, skrze který vidíte stříbrné fantomy, aby na vás zářil a mohl tak začít předávat to, proč je ukotvený na Zemi. 

Jedná o Lemurský křišťál, který pomáhá také nahlížet do Lemurie a starodávné moudrosti, jenž tato doba nese, aby byla SPRÁVNĚ pochopena a opět projevena v naší přítomnosti, propojila s tím Novým, co zde žijeme a vzniklo tak úplně Nové spojení, Nová energie.

Dávná moudrost v propojení s Přítomností Nové Doby.

Lemurský křišťál v sobě obsahuje veškeré paprsky, se kterými můžeme pracovat. Krystal obsahuje kódy a klíče pro naše NAROVNÁNÍ a zarovnání do Božské osy, našeho Středu. Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí.

2,39 kg

13 013,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ