Lemurský křišťál + turmalín + samoléčitel + strážce záznamů

Vyprodáno

Nádherný surový Lemurský křišťál, který má z jedné strany špici, která se již stává katedrálovým Věděním pro sdílením informací, poznání v onom propojení MY JSME a z druhé strany je krystal krystalem Samoléčitelem. Zároveň se jedná o strážce záznamů, kdy nese informace spisů, záznamů pro naše čtení a otevření pro tuto dobu i doby další. Skrz střed krystalu pak prochází černý turmalín - skoryl, který posiluje proces očištění a samoléčení. 

Krystal samoléčitel dokázal vyléčit sám sebe a začít znovu krystalizovat, předává nám informace a způsob najít cestu k rovnováze a plnému zdraví nejen fyzického těla. Schopnost samoléčení, kterou nese každý z nás, je zde i klíč pro nápravu fyzických těl, léčení na energetické, emoční i naší světelné DNA úrovni, jenž spouští a aktivuje v nás různé schopnosti. 

Samoléčení trvá tak dlouho, jak uvěříme, že obnova, regenerace nebo samo vyléčení je možné, jak se této možnosti oteevřeme, jak naše Vědomí a tělo rezonuje s rychlou nápravou do své dokonalosti... Jedná se o lemurský křišťál, takže jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo. Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít. Nejen na nás, ale také jako léčení pro ostatní. Takže tento krystal může jít i k těm, kteří pracují s lidmi nebo jsou s lidmi v kontaktu. Uzření naděje a pocítění víry v život, vesmír, v nás samé. 

Tento mistrovský krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhl sám do fyzické úrovně.

Lemurské křišťály otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí a také propojení s lumurskými bratry a sestrami.

Obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhají ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti.


2 440,00 Kč
Please select variants first